Holky <3 data

Holky <3 data

V našem etneteřím Hubu jsme hostili akci Meet your mentor pro Czechitas. Cílem večera bylo umožnit holkám v rámci celosemestrálního kurzu Digitální Akademie najít mentora pro svoji závěrečnou práci a možnost vyzkoušet si uplatnit nově nabyté znalosti z Digitální Akademie v praxi.

Tolik holek v Hubu snad ještě nebylo

Už jste někdy slyšeli o Czechitas? Jedná se o občanské sdružení, které pomocí bezplatných seminářů vzdělává ženy v IT s případným napojením na jejich potenciální zaměstnavatele. Zároveň se snaží v České republice budovat a rozvíjet komunitu holek se zájmem o IT.

Neboj se, holčičko...

V průběhu večera se u nás sešlo asi 30 zástupců z různých firem, jako například Good Data, Actum+, H1, DataBreakers, ale dorazilo i několik odborníků na volné noze. Všichni z nich nabízejí mentoring, možnost dvoutýdenní stáže, nebo případně obojí. Etnetera Activate poskytla kromě svých prostor i pomocnou ruku naší Hanky při připravování seminářů Digitální Akademie a 3 dvoutýdenní stáže (datová analytika a webová analytika) s možností dlouhodobé spolupráce.

Etnetera Activate v akci

Držíme holkám palce a už se těšíme na další vývoj!


Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.