Filozofie naší práce

Proč nás tak baví dělat co děláme, a proč bychom mohli být dobrým partnerem i pro vás.


Věříme v úspěch budovaný na pevných základech

Chceme naše klienty naučit rozhodovat se podle dat, a být tak v digitální komunikaci úspěšnější než jejich konkurenti. K tomu jsme schopni na všech úrovních dodat služby, produkty, koučing zaměstnanců i outsourcing našich lidí do týmu.

Naše práce tak připomíná pyramidu, kde data tvoří základ a výsledky kýžený vrchol


Pracujeme s nadhledem a velkou šíří záběru

Na trhu najdete spoustu dobrých firem, které vám rádi a velmi kvalitně poradí v jednotlivých oblastech online podnikání, například jak dělat SEO, jak má vypadat grafika eshopu či jak navrhnout perfektní kampaň. Problémem tohoto přístupu je, že často vzniká nerovnováha mezi jednotlivými aktivitami. Jedna je dovedena k dokonalosti a druhá - mnohdy s větším potenciálem - ani nezačala.

Náš přístup je odlišný. Nabízíme komplexní poradenství, které vám zajistí, že nic podstatného nevynecháte a že budete vždy vědět, zda se vám aktivita vyplatila, či nikoliv. Budeme s vámi stavět vaše podnikání jako výše naznačenou pyramidu: od solidních základů po špičkové vychytávky.

*) V případě zombie apokalypsy poskytujeme výrazné slevy.


Zajišťujeme, aby se věci staly

Mnoho agentur končí u skvělého návrhu, který se nikdy neuskuteční. Buď narazí na problémy v jeho realizaci, nebo se po realizaci neprosadí.

My jsme schopni všechna doporučení a návrhy dovést do úspěšného konce. Jak?

 

Máme tah na branku

Umíme komunikovat s klienty a dokážeme jim pomoci prosadit jejich nápady i v korporacích. Umíme řídit projekty a tlačit, když je potřeba.

Máme know how

Jak marketingové tak technické. Umíme využít nástroje na maximum, nebojíme se programování, API, velkých dat, zkrátka ničeho. Vždy najdeme cestu k cíli.